Допомога

Вітаємо!

Ця спільнота призначена для професіоналів та ентузіастів наших товарів і послуг.
Поділіться і обговоріть найкращий вміст і нові маркетингові ідеї, побудуйте свій професійний профіль і станьте кращим маркетологом разом з нами.

Ця спільнота призначена для користувачів професіоналів та ентузіастів наших товарів та послуг. Поділіться та обговоріть найкращий вміст та нові маркетингові ідеї, створіть свій професійний профіль і станьте кращим маркетологом разом з нами.

Ця спільнота для професійних користувачів та ентузіастів, партнерів та програмістів. Ви запитуєте про:

 • як встановити Odoo на певну інфраструктуру,
 • як налаштувати Odoo для конкретних бізнес-потреб,
 • який найкращий спосіб використовувати Odoo для конкретної бізнес-потреби,
 • як розробляти модулі для власної потреби
 • конкретні питання про послуги Odoo та ін.

Перед тим, як ви спитаєте - переконайтеся, що ви пошукали схожі запитання. Ви можете знайти запитання за їхнім заголовком чи тегами. Буде ОК, якщо ви будете відповідати на власне запитання.

Уникайте запитань, які є занадто суб'єктивними та аргументованими або не є релевантними до цієї компанії.

Вам слід задавати лише практичні, відповідальні запитання на основі актуальних проблем, з якими ви стикаєтесь. Нахабні, відкриті запитання зменшують корисність цього веб-сайту та відштовхують інші питання з першої сторінки.

Щоб запобігти позначці і, можливо, видаленню вашого питання, уникайте суб'єктивних запитань …

 • кожна відповідь однаково справедлива: "Який твій улюблений ______?"
 • ваша відповідь надається разом із питанням, і ви очікуєте більше відповідей: "Я використовую ______ для ______, що ви використовуєте?"
 • немає реальної проблеми, яку потрібно вирішити: "Мені цікаво, якщо інші люди відчувають, що я роблю".
 • нас запитують відкрите, гіпотетичне питання: "Що робити, якщо ______ сталося?"
 • це неприйнятне питання, таке як: “______ чортівня, чи я не правий?”

Якщо ви вписуєтесь в один із цих прикладів або якщо ваша мотивація задавати питання: "Я хотів би взяти участь у дискусії про______”, тоді вам слід не питати тут, а в наших списках розсилки. Однак якщо ваша мотивація - "Я б хотів, щоб інші пояснили ______ мені”, тоді все ОК.

(Наведений вище розділ було адаптовано з FAQ Stackoverflow.)

Більше:

 • Відповіді не повинні додавати або розгортати питання. Замість цього відредагуйте питання або додайте коментар до питання.
 • Відповіді не повинні коментувати інші відповіді. Замість цього додайте коментар на інші відповіді.
 • Відповіді не повинні вказувати на інші питання. Замість цього додайте запитання коментар "Можливі копії...". Однак, добре включити посилання на інші питання або відповіді, що надають відповідну додаткову інформацію.
 • Відповіді повинні не тільки забезпечувати посилання на рішення. Замість цього надайте текст опису рішення у відповідь, навіть якщо це просто копі-паст. Посилання є прийнятними, але воно повинне бути додатковим до відповіді, посилання на джерела або додаткове читання.

Відповіді не повинні додавати або розширювати питання. Натомість відредагуйте запитання або додайте коментар.

Відповіді не повинні коментувати інші відповіді. Замість цього додайте коментар на інші відповіді.

Відповіді не повинні вказувати лише на інші питання. Замість цього додайте коментар із зазначенням "Можливе дублювання...". Однак непогано включати посилання на інші запитання або відповіді, що надають відповідну додаткову інформацію.

Відповіді повинні не тільки забезпечувати посилання на рішення. Замість цього надайте текст опису рішення у відповідь, навіть якщо це просто копі-паст. Посилання є прийнятними, але воно повинне бути додатковим до відповіді, посилання на джерела або додаткове читання.

Відповіді не повинні розпочинати дебати Ця спільноти запитань та відповідей не є дискусійною групою. Будь ласка, уникайте дебатів у своїх відповідях, оскільки вони, як правило, розбавляють суть питань і відповідей. Для коротких обговорень, будь ласка, скористайтеся засобом для коментування.

Коли питання або відповідь буде оголошено, користувач, який опублікував їх, отримує деякі бали, які називаються "балами карми". Ці бали слугують довірою спільноти до нього/неї. На основі цих балів користувачам поступово призначаються різні завдання модерації.

Наприклад, якщо ви поставите цікаве запитання або дасте корисну відповідь, ваш внесок буде підтримано. З іншого боку, якщо відповідь вводить в оману - вона буде відхилена. Кожен голос «за» принесе 10 балів, кожен голос «проти» відніме 2 бали. Існує обмеження в 200 балів, які можна накопичити за запитання або відповідь на день. Таблиця, наведена в кінці, пояснює вимоги до балів репутації для кожного типу завдань модерації.

Мета цього сайту - створити відповідну базу знань, яка відповідатиме на питання, пов'язані з Odoo.

Тому питання та відповіді можуть бути відредаговані як вікі-сторінки досвідченими користувачами цього сайту з метою покращення загальної якості вмісту бази знань. Такі привілеї надаються на основі рівня карми користувача: ви зможете зробити те ж саме, щойно ваша карма буде достатньо високою.

Якщо цей підхід не для вас, будь ласка, поважайте спільноту.

Ось таблиця з привілеями та рівнем карми